OS St.přípravek: Vítkov – Březová 6:4 (2:2)

13.9.2015

Rozhodčí: Josef Jakubec

Sestava: Soukup, Hučík J., Hučík Š., Ondřej, Horvát, Ontkóc, Lhotský, Štencková, Faldýn, Balhárek, Říha, Zouhar, Lamatschek, Kristián, Sobol

Počasí bylo ideální. Proběhlo společné focení. Odkaz na fotky od pana Goralčíka zde (Odkaz na fotky SVČ zde).

Pozitiva:

Vyhráli jsme a přišlo nás podpořit i dost rodičů a ostatních příznivců.

Na zápase bylii přítomni čtyři trenéři, což je taky plus.

Zápas byl řízen oficiálním rozhodčím.

Po dohodě jsme prodloužili hrací dobu o 10 minut. (každý poločas o 5 minut) Tím pádem jsme mohli do hry zapojit více hráčů. Takže si všichni zahráli a každý dostal dostatečnou porci hracího času.

Pozitivem je, že se podařilo skórovat i někomu jinému než našim stálým střelcům.

Pozitivně překvapili někteří hráči, od kterých se toho tolik nečekalo a to zejména v defenzivní činnosti

Zdá se, že se nám podařil odstranit problém špatně provedeného vhazování (zvednutá noha apod.).

Občas byl vidět i fotbal (několik povedených přihrávek + finální přihrávka..)

Občas se dařilo obsazovat protihráče.

Přechodová fáze už snad byla lepší jak minule..

Negativa: (Tady to je více méně pořád dokokola. Někteří tu hru zvládají lépe, jiní hůře….)

Špatné časování náběhu na autové vhazování. (poladíme na tréninku…)

Někteří hráči se na hřišti špatně orientují. (Nechápou např. pojmy jako: vpřed, vzad, vezmi míč, vyvez míč, lajna.) Toto můžou vysvětlit i rodiče….

Poslední obránce musí reagovat na hru a nesmí jen tak stát vzadu…(Poziční hra…)

Shlukování hráčů kolem vlastního hráče s míčem a obecně nesprávný výběr místa, pokud hráč nemá míč. Někteří si pohybem neumí říct o přihrávku a ani netuší, do jakých prostor nabíhat. Hráč bez míče je zapojen do hry tím, že nabíhá do volných prostor, případně anticipuje, kam se míč odrazí nebo jistí hráče s míčem. Toto je problém a odstranění vyžaduje cit pro hru.

Individulání nedostatky: Neschopnost pokrýt míč tělem, uhýbání před míčem (strach z míče..), zanechání míče v nebezpečném prostoru před vlastní brankou, nepokrytí volného hráče, netaktická až riskatní přihrávka dozadu, špatná kopací technika atd…