Děkujeme sponzorům za podporu!

TJ Vítkov „dorost“ postupuje do semifinále!

13.12.2015

TJ Vítkov „dorost“ se zúčastnil postupového okresního kola turnaje o Pohár MSKFS, vypsaného pro hráče roč. 1999 a 2000 – mladší dorost. Turnajem jsme prošli bez porážky, což znamenalo celkově druhé místo a tím postup do semifinále. V prvním utkání jsme porazili Slavkov, dvěmi brankami Michálka a jednou Jersenského 3:2. Ve druhém utkání jsme se setkali s Kobeřicemi (pozdější vítěz turnaje), se kterými jsme vedli a těsně před koncem inkasovali druhou branku, takže utkání skončilo 2:2, když branky Vítkova vstřelili Pokorný a Jersenský. Třetí utkání skončilo jednoznačným vítězstvím nad Bolaticemi 5:1, branky Vítkova zaznamenali Michálek 2, Pokorný 2, Hudeček 1. Ve čtvrtém utkání jsme nastoupili proti Hněvošicím a vítěz tohoto utkání měl zajištěný postup. Utkání naše hráče nesmírně bolelo, protože soupeř nás okopával jako řepu a hrál velmi tvrdě. Přes emočně vypjatý závěr utkání jsme udrželi výhru v poměru 2:1, brankami Michálka a Hudečka. V úplně posledním utkání turnaje nás čekaly Malé Hoštice a v poklidném utkání na půl plynu jsme brankami Hudečka, Michálka a Pokorného remizovali 3:3. Remíza už neměla vliv na naše umístění a Malým Hošticím bod pomohl k třetímu a tedy poslednímu postupovému místu právě před Hněvošicemi, takže i spravedlnosti bylo učiněno zadosti.
Do semifinále, které se odehraje v polovině ledna opět v Opavě postoupili FK Kobeřice, TJ Vítkov a  Slavia Malé Hoštice, další trojicí budou tři družstva z okresu Bruntál. Z této šestice vzejdou dva postupující do krajského finále.
Sestava TJ Vítkov: Jiří Vlček, Rostislav Dornean, Marek Hanuš, Matěj Jurášek, Matyáš Jersenský, Kristián Michálek, Jakub Pokorný, Lukáš Hudeček. Trenér: Josef Jakubec


Fatal error: Can't use function return value in write context in /data/web/virtuals/111118/virtual/www/wp-content/themes/book-rev-lite/templates/bookrev_review_wrap_up_template.php on line 117