Děkujeme sponzorům za podporu!

Meziokresní semifinále ml.dorostu 4.2. v Opavě

5.2.2016
Meziokresní semifinále ml.dorostu 4.2. v Opavě. Semifinále se zúčastnili tři nejlepší týmy z okresních kol Opavy – Kobeřice, Vítkov, M. Hoštice, a Bruntálu – Juventus Bruntál, Vrbno p/P, H.Benešov. Turnaj nás bohužel nezastihl v optimálním složení a zejména absence klíčových hráčů Pokorného a Hanuše (zranění) byla rozhodující. Družstvo bylo doplněno staršími žáky, dosáhli jsme solidního umístění, byli ve hře o postup do krajského finále, ale dovolím si tvrdit, že kdyby jsme byli kompletní postoupili bychom. Jenže, kdyby …….. Vítkov-H.Benešov 1:1 branka Michálek, Soupeř pravidelně střídal dvě kompletní čtveřice, což u nás nebylo možné a právě tady chyběl rozdílový hráč Pokorný, vyrovnané utkání. Vítkov-Kobeřice 2:5 Hudeček, Michálek. Dvě vlastní branky, byli jsme horším týmem. Vítkov-M.Hoštice 2:4 Šustek, Lamatschek. Nejhorší utkání s nejslabším celkem. Podcenění, neproměněné šance plus hrubé individuální chyby nás touto prohrou připravili o postup. Bruntál-Vítkov 1:3 Michálek 2, Lamatschek. Disciplinovaný výkon, utkání bylo v naši režii. Vrbno p/P-Vítkov 2:1, Jersenský. Utkání, ve kterém jsme vedli, již nemohlo ovlivnit naše umístění. Vyrovnané utkání s celkovým vítězem. Celkové pořadí: Vrbno, kobeřice,H.Benešov,Vítkov(s Benešovem o skóre),Bruntál,M.Hoštice. Do krajského finále postoupili první dva.
Sestava:Vlček-Jurášek,Jersenský,Dornean,Hudeček,Michálek,Šustek,Lamatschek.
Trenér: Josef Jakubec

Fatal error: Can't use function return value in write context in /data/web/virtuals/111118/virtual/www/wp-content/themes/book-rev-lite/templates/bookrev_review_wrap_up_template.php on line 117