Děkujeme sponzorům za podporu!

Přípravný zápas muži A (So 5.3.): Ústí – Vítkov 2:2 (1:0)

5.3.2016
 
Branky: Černoch Tomáš, Krása Karel.
Sestava: Snášel (Richter)-Pražák(Černoch),Kalivoda,Mikulenka,Krása-Modelský Roman,Modelský Petr,Špok Karel, Jurečka-Homola,Dohnálek.
Úvod utkání vyzněl lépe pro Vítkov, kombinačně lépe hrající Vítkov měl tři vyložené šance, Ústí srovnalo krok až po půlhodině hry, aby v závěru poločasu mělo mírnou územní převahu a ve 40. min. vstřelilo vedoucí branku, poněkud šťastnou, protože po „trmě vrmě“ propadl míč k hráči Ústí, který jej zblízka dorazil do sítě. Druhý poločas jsem neviděl.
Josef Jakubec

Fatal error: Can't use function return value in write context in /data/web/virtuals/111118/virtual/www/wp-content/themes/book-rev-lite/templates/bookrev_review_wrap_up_template.php on line 117