Děkujeme sponzorům za podporu!

Turnaj ml. přípravek v Dolním Benešově: 2.místo

22.10.2016

V sobotu 22.10.2016 v Dolním Benešově se u příležitosti 90. výročí založení tamního sportovního klubu hrál halový turnaj přípravek – kategorie U9 (ročník narození 2008 a ml.). Pro nás to byl v letošní sezóně první halový turnaj.

Tentokrát se náš tým složený z hráčů Vítkova a Březové musel obejít bez Danka Faldýna, přesto kluci nezklamali. Neprohráli žádný zápas. Dvě remízy však znamenaly druhé místo. První místo obsadili domácí. Na turnaji startovalo celkem šest týmů.

Dobré výkony předvedl brankář Švábek. Lepší kvalitě hry by pomohl futsalový míč. Potěšující zpráva je, že střelecky se dokázal prosadit i nejmladší hráč týmu Saboš Přikryl. Střelce a počet branek z principu neevidujeme. Cílem je, aby pro každého hráče byl prvořadý úspěch celého týmu.

Sestava:

  1. Roman Šedý (TJV)
  2. Štěpán Zouhar (TJV)
  3. Saboš Přikryl (TJV)
  4. Matyáš Švábek (Březová)
  5. Šimon Hanák (Březová)
  6. Kryštof Turek (Březová)

Trenéři: Zouhar (TJV), Švábek (Březová)

Fotky zde


Fatal error: Can't use function return value in write context in /data/web/virtuals/111118/virtual/www/wp-content/themes/book-rev-lite/templates/bookrev_review_wrap_up_template.php on line 117