Děkujeme sponzorům za podporu!

Podlehli jsme akorát Sigmě Olomouc a byl z toho bronz!

27.11.2016

V sobotu 26.11.2016 jsme dosáhli krásného úspěchu na turnaji starších přípravek (2006 a ml.) v Bílovci. Turnaje se zúčastnilo deset týmů, které hrály ve dvou skupinách. Naši kluci ve skupině podlehli akorát Sigmě Olomouc, která měla na turnaji dva týmy. V semifinále jsme prohráli s druhým výběrem Sigmy. Zápas s Bílovcem o třetí místo se vyvíjel sice dobře, ale Bílovci se podařilo vyrovnat. O třetím místě se tak rozhodovalo v penaltovém rozstřelu. Výborným zákrokem nás podržel Vojta Soukup, který si mimochodem odnesl ocenění pro nejlepšího brankáře turnaje. Rozhodující penaltu nekompromisně zavěsil Julek Horvát. O úspěchu našeho „Áčka“ však rozhodl kolektivní a zodpovědný výkon všech!

Úspěch na turnaji je pro nás všechny povzbuzením a motivací pro další práci. Tento úspěch patří jistě celému týmu vítkovské přípravky, tedy i hráčům „Béčka“. (Vítkovské „Béčko“ starší přípravky si zahraje na domácím turnaji v lednu a dále pro kluky z „Béčka“ organizujeme nedělní zápasy v tělocvičně na ZŠaG). Kdo chce fotbal hrát, tak hraje…

Konečné pořadí turnaje U11 Bílovec:

  1. Sigma Olomouc „B“ U10
  2. Sigma Olomouc „B“ U10
  3. TJ Vítkov
  4. Bílovec
  5. Velká Polom
  6. Rožnov U10
  7. Bruntál U10
  8. Suchdol n. Odrou
  9. Nový Jičín I. U10
  10. Nový Jičín II. U10

Sestava Vítkova:

Vojta Soukup – Hučík Jakub, Hučík Šimon, Jiří Šustr, Julek Horvát, Tomáš Kristián, Danek Faldýn, Lukáš Lamatschek

Trenéři: Zouhar, Šustr

 

 

 


Fatal error: Can't use function return value in write context in /data/web/virtuals/111118/virtual/www/wp-content/themes/book-rev-lite/templates/bookrev_review_wrap_up_template.php on line 117