Děkujeme sponzorům za podporu!

O pohár města Opavy U11: TJV bronz

7.12.2016

V úterý 6.12. jsme odehráli dramatický a vyrovnaný turnaj O pohár města Opavy v kategorii U11 (2006 a ml.). Na turnaji startovalo deset týmů z okresu Opava. Známe kvalitu našeho kádru a tak cílem bylo umístění na „bendně“, což se nám nakonec podařilo, ale pokud by nám více přálo štěstí, tak jsme si mohli pohár pro vítěze odvézt do Vítkova my. Naši kluci na to rozhodně mají, ale i se třetím místem jsme spokojení.

Kluci na turnaji prohráli jen jeden zápas a to ve skupině. Nejlepší brankář turnaje z Hněvošic byl pro nás nepřekonatelnou překážkou nejen ve skupině, ale i později v souboji o třetí místo. V semifinále nás vyřadil Budišov až na penalty. Hněvošice jsme naopak v souboji o bronz porazili až na penalty my. Turnaj byl velice vyrovnaný a dramatický. Každý tým okusil hořkost porážky. Finále nakonec zvládli lépe kluci z Malých Hoštic, kteří přitom ze skupiny postoupili o fous ze druhého místa a to díky lepšímu skóre. Nejlepším hráčem celého turnaje byl vyhlášen Julek Horvát!

V zápasech proti kvalitním týmům Budišov, Darkovičky se nám dařilo efektivně bránit a vyrážet do rychlých brejků. Naopak v něktrých zápasech, kde jsme měli převahu, jsme nedokázali kvalitně zakončovat (právě ty dva zápasy s Hněvošicemi). Každopádně opět dobrá zpětná vazba pro náplně tréninků.

Sestava: Faldýn – Hučík Šimon, Hučík Kuba – Horvát, Kristián, Šustr, Lamatschek

Trenéři: Zouhar, Šustr

Výsledky TJV:

  1. TJV – Darkovičky 3:1
  2. TJV – Oldřišov 4:0
  3. TJV – Holasovice 5:1
  4. TJV – Hněvošice 2:3
  5. semifinále: TJV – Budišov 1:1 (penatly 1:2)
  6. o třetí místo: TJV – Hněvošice 1:1 (penalty 3:2)

Pořadí na prvních čtyřech místech:

  1. Malé Hoštice
  2. Budišov
  3. TJV
  4. Hněvošice

Reportáž TV POLAR: https://polar.cz/zpravy/opavsko/opava/11000006672/o-fotbalove-turnaje-mladeze-je-velky-zajem

Fotky zde: https://www.facebook.com/TJVitkov/photos/?tab=album&album_id=1087311668057807

 

 

 

 


Fatal error: Can't use function return value in write context in /data/web/virtuals/111118/virtual/www/wp-content/themes/book-rev-lite/templates/bookrev_review_wrap_up_template.php on line 117