Děkujeme sponzorům za podporu!

Turnaj přípravek v Lipníku: Starší přivezli bronz, mladší vyšli na prázdno

20.12.2016

Poslední předvánoční víkend se naše přípravka představila na turnaji v Lipníku. Lépe se dařilo starší přípravce, která hrála v sobotu. Kluci přivezli třetí místo.  Mladším (v neděli) se tentokrát nedařilo a skončili až na 6. místě.

Sobota 17.12. (2006 a ml.)

Jeli jsme s klukama hrát mezi družstva, kde jsme vlastně krom Fulneku a O-Třebovic o soupeři nic nevěděli. Začali jsme třemi výhrami avšak relativně se slabšími soupeři …(tím nechci říci,že byla družstva slabá celkově.) čtvrtý zápas s Kozlovicemi jsme remízovali 2:2,když jsme neudrželi vedení 2:0.Další zápas jsme prohráli s vítězem turnaje Slavkovem p.Host.2:1 po dvou neštastných golech.Lepším týmem jsme byli my ,ale za stálého tlaku se nám nepodařilo vyrovnat. Šestým zápasem jsme si poradili s Fulnekem 4:2 a šli jsme hrát o druhé místo. V tomto posledním zápase se Třebovicemi jsme nastřelili čtyři týče,proto také utkání skončilo bezbrankovou remízou.Na skore však vyhráli kluci s Třebovic a proto si odvážíme z dobře obsazeného turnaje 3.místo.
Hráli jsme krom zápasu se Slavkovem a Třebovicemi na 2 lajny.Kluci si zahráli všichni včeteně nováčka týmu Grigorise.
Jinak celkovým dojmem spokojenost.
Milan Šustr

Sestava: Říha – Hučík Š., Hučík J., Šustr, Kristián, Lamatschek, Erben, Mavrudis

Trenér: Šustr

Zápasy U11 sobota:

 • Vítkov – Radslavice  1:0
 • Vítkov – Lipník          2:0
 • Vítkov – Opatovice    2:1
 • Vítkov – Kozlovice     2:2
 • Vítkov-  Slavkov p. Hostýnem    1:2
 • Vítkov-  Fulnek           4:2
 • Vítkov – Třebovice     0:0

Neděle 18.12. (2008 a ml.)

Po výsledkově dobrém podzimu jsme jeli s neskromnými ambicemi na turnaj do Lipníku. Mladší přípravku skládáme společně s Březováky (tři kluci 2008). Bohužel na poslední chvíli onemocněl Šimon Hanák, jehož absence se projevila.  Vyhrát se nám podařilo jenom jednou proti domácímu „B“ týmu (Lipník 2009 a ml.).  Tento zápas jsme nechali odpočívat našeho klíčového hráče Dana. Pozitivem je, že kluci roztříleli Lipník i bez naší opory. Kromě Lipníkovského „B“ byly všechny týmy i zápasy vyrovnané a rozhodovaly maličkosti. O vyrovnanosti svědčí mimo jiné naše dvě remízy s domácím Lipníkem (skončili třetí) a s nám dobře známým Fulnekem (skončili druzí). Ani celkovému vítězi turnaje Třebovicím se nepodařilo turnaj vyhrát bez bodových ztrát. Nás nejvíc může mrzet prohra s Hranicemi, kdy jsme prostě nebyli schopni územní převahu zužitkovat a naopak soupeř byl v zakončení velmi efektivní, ale to prostě k fotbalu patří. Bylo evidentní, že hra na malém zahuštěném prostoru nám prostě nesedí. Celkové šesté místo je pro nás zklamáním, ale alespoň víme, na co se v trénincích zaměřit.

Leoš Zouhar

Sestava: Švábek – Faldýn, Zouhar, Šedý, Přikryl, Hanák

Trenéři: Zouhar, Faldýn

Zápasy U9 neděle:

 • Vítkov – Lipník 1:1
 • Vítkov – Fulnek 2:2
 • Vítkov – Třebovice 1:5
 • Vítkov – Hranice 2:4
 • Vítkov – Lipník (2009 a ml.) 10:0
 • Vítkov – Újezdec 1:4

Fatal error: Can't use function return value in write context in /data/web/virtuals/111118/virtual/www/wp-content/themes/book-rev-lite/templates/bookrev_review_wrap_up_template.php on line 117