Děkujeme sponzorům za podporu!

McDonald´s Cup: 3.místo z okresního finále

19.5.2017

Stejně jako každý rok tak i letos se naši hráči zúčastnili školního turnaje McDonald´s Cup. Turnaj je určen pro děti prvního stupně základních škol a hraje se ve dvou kategoriích. Mladší 1.-3. třída, starší 4.-5. třída. V obou kategoriích patřili hráči TJ Vítkov k tahounům školních týmu. Do okresního finále se však podařilo postoupit pouze těm starším. Z okresního finále přivezli kluci bronz.

Děkujeme panu učiteli Molkovi za spolupráci a podporu fotbalu.

Sestřih z okresního finále: https://www.youtube.com/watch?v=o8ax0iGVMiA

 

 

 

-lz-


Fatal error: Can't use function return value in write context in /data/web/virtuals/111118/virtual/www/wp-content/themes/book-rev-lite/templates/bookrev_review_wrap_up_template.php on line 117