Děkujeme sponzorům za podporu!

Vítkov přivezl z Bílovce pohár pro vítěze!

7.2.2018

Žáci TJ Vítkov se v sobotu 3. února zúčastnili halového turnaje v Bílovci, odkud si odvezli pohár pro vítěze. Na turnaji startovala mužstva z Bílovce, Petřkovic, Kelče a Vítkova, který byl rozdělen na dva týmy: B: Soukup Vojtěch, Bek Matěj, Moravec Patrik, Fabík Daniel, Moravec Ondřej, Slípek Vít, Kristián Tomáš A: Koldušek Jan, Schustek Ondřej, Faldýn Adam, Ondřej Vojtěch, Hučík Šimon, Hučík Jakub, Špalek Dominik Vítkov B prošel turnajem bez porážky, s jednou remízou a celkovým skórem 23:4. Nejlepší brankář Šustek (odchovanec Vítkova), nejlepší hráč Moravec Patrik, nejlepší střelec Moravec Ondřej

Odkaz na fotky: https://www.facebook.com/pg/TJVitkov/photos/?tab=album&album_id=1477488385706798


Fatal error: Can't use function return value in write context in /data/web/virtuals/111118/virtual/www/wp-content/themes/book-rev-lite/templates/bookrev_review_wrap_up_template.php on line 117