Z Bohumína naši žáci přivezli zlato!!!

7.2.2018

V neděli 4.2. se kluci zúčastnili halového turnaje v Bohumíně, kde v konkurenci 10 tymů skončili na prvním místě.
V semifinále porazili Kopřivnici, kdy po zakladní hrací době (1:1) následovaly penalty, ve kterých nás podržel brankář Vojta Soukup, který všechny pokutové kopy chytil !!!

Ve finále se starší žáci utkali s MFK Karviná, kterou porazili 2:1.
Turnaje se zůčastnili:
MFK Karviná
TJ Sokol Věřňovice
FC Kopřivnice
Fotbal Studénka
TJ Ludgeřovice
FK Bospor Bohumín
TJ Velká Polom
TJ Sokol Dolní Lutyně
TJ Vítkov
TJ Sokol Šilheřovice

Kalendář akcí

Dub
24
Út
17:00 Trénink muži „A“
Trénink muži „A“
Dub 24 @ 17:00 – 18:30
Trénink muži „A“
Dub
27
17:00 SP: Jakartovice : Vítkov
SP: Jakartovice : Vítkov
Dub 27 @ 17:00 – 18:00
Starší přípravka 1+5 sk.C – STROJÍRNA Vehovský
17:00 Trénink muži „A“
Trénink muži „A“
Dub 27 @ 17:00 – 18:30
Trénink muži „A“
Dub
29
Ne
9:00 KS SŽ: Juventus Bruntál : Vítkov
KS SŽ: Juventus Bruntál : Vítkov
Dub 29 @ 9:00 – 23:59
Krajská soutěž starší žáci sk. A
10:45 KS MŽ: Juventus Bruntál : Vítkov
KS MŽ: Juventus Bruntál : Vítkov
Dub 29 @ 10:45 – 23:59
Krajská soutěž mladší žáci sk. A
16:30 I.A třída: Kravaře : Vítkov
I.A třída: Kravaře : Vítkov
Dub 29 @ 16:30 – 23:59
ČPP I.A třída mužů sk.A
Kvě
1
Út
17:00 Trénink muži „A“
Trénink muži „A“
Kvě 1 @ 17:00 – 18:30
Trénink muži „A“
Kvě
2
St
17:30 SP: Vítkov : Holasovice
SP: Vítkov : Holasovice
Kvě 2 @ 17:30 – 23:59
Starší přípravka 1+5 sk.C – STROJÍRNA Vehovský Půvdní termín 29.4.
Kvě
4
16:00 SP: Vítkov : Slavkov
SP: Vítkov : Slavkov
Kvě 4 @ 16:00 – 23:59
Starší přípravka 1+5 sk.C – STROJÍRNA Vehovský
17:00 Trénink muži „A“
Trénink muži „A“
Kvě 4 @ 17:00 – 18:30
Trénink muži „A“
Kvě
5
So
9:00 KS SŽ: Vítkov : Břidličná
KS SŽ: Vítkov : Břidličná
Kvě 5 @ 9:00 – 23:59
Krajská soutěž starší žáci sk. A
10:45 KS MŽ: Vítkov : Břidličná
KS MŽ: Vítkov : Břidličná
Kvě 5 @ 10:45 – 23:59
Krajská soutěž mladší žáci sk. A
16:30 I.A třída: Vítkov : Oldřišov
I.A třída: Vítkov : Oldřišov
Kvě 5 @ 16:30 – 23:59
ČPP I.A třída mužů sk.A
Kvě
6
Ne
15:00 III.třída: Vítkov „B“ : Melč
III.třída: Vítkov „B“ : Melč
Kvě 6 @ 15:00 – 23:59
III.třída sk.B muži – ONDRÁŠOVKA