Co všechno se změnilo přes zimní přestávku?

6.4.2018

Zimní přestávka je za námi a můžeme se tak ohlédnout na změny, které se během ní udály

  • “A“ tým absolvoval celkem dvě přátelská utkání. Oba soupeři nastupují v 1. B třídě.
    Vítkov – Starý Jičín 3:3
    Vítkov – Odry 3:2
  • Proměna kádru zvýšila v “A“ týmu konkurenci.
    Přišli: Vít Minařík (z Fulneku), Pavel Binar (z Heřmanic), Ondřej Chreno (z Budišova “B“)
    Odešli: Karel Krása (do Fulneku)
  • Odhlášení dorostu ze soutěže. Nedostatek hráčů způsobil nejhorší možný konec pro dorost, na jak dlouho zatím není známo.

Kalendář akcí

Dub
24
Út
17:00 Trénink muži „A“
Trénink muži „A“
Dub 24 @ 17:00 – 18:30
Trénink muži „A“
Dub
27
17:00 SP: Jakartovice : Vítkov
SP: Jakartovice : Vítkov
Dub 27 @ 17:00 – 18:00
Starší přípravka 1+5 sk.C – STROJÍRNA Vehovský
17:00 Trénink muži „A“
Trénink muži „A“
Dub 27 @ 17:00 – 18:30
Trénink muži „A“
Dub
29
Ne
9:00 KS SŽ: Juventus Bruntál : Vítkov
KS SŽ: Juventus Bruntál : Vítkov
Dub 29 @ 9:00 – 23:59
Krajská soutěž starší žáci sk. A
10:45 KS MŽ: Juventus Bruntál : Vítkov
KS MŽ: Juventus Bruntál : Vítkov
Dub 29 @ 10:45 – 23:59
Krajská soutěž mladší žáci sk. A
16:30 I.A třída: Kravaře : Vítkov
I.A třída: Kravaře : Vítkov
Dub 29 @ 16:30 – 23:59
ČPP I.A třída mužů sk.A
Kvě
1
Út
17:00 Trénink muži „A“
Trénink muži „A“
Kvě 1 @ 17:00 – 18:30
Trénink muži „A“
Kvě
2
St
17:30 SP: Vítkov : Holasovice
SP: Vítkov : Holasovice
Kvě 2 @ 17:30 – 23:59
Starší přípravka 1+5 sk.C – STROJÍRNA Vehovský Půvdní termín 29.4.
Kvě
4
16:00 SP: Vítkov : Slavkov
SP: Vítkov : Slavkov
Kvě 4 @ 16:00 – 23:59
Starší přípravka 1+5 sk.C – STROJÍRNA Vehovský
17:00 Trénink muži „A“
Trénink muži „A“
Kvě 4 @ 17:00 – 18:30
Trénink muži „A“
Kvě
5
So
9:00 KS SŽ: Vítkov : Břidličná
KS SŽ: Vítkov : Břidličná
Kvě 5 @ 9:00 – 23:59
Krajská soutěž starší žáci sk. A
10:45 KS MŽ: Vítkov : Břidličná
KS MŽ: Vítkov : Břidličná
Kvě 5 @ 10:45 – 23:59
Krajská soutěž mladší žáci sk. A
16:30 I.A třída: Vítkov : Oldřišov
I.A třída: Vítkov : Oldřišov
Kvě 5 @ 16:30 – 23:59
ČPP I.A třída mužů sk.A
Kvě
6
Ne
15:00 III.třída: Vítkov „B“ : Melč
III.třída: Vítkov „B“ : Melč
Kvě 6 @ 15:00 – 23:59
III.třída sk.B muži – ONDRÁŠOVKA