Kalendář akcí: rozpis zápasů, tréniků…

Po Út St Čt So Ne
3
Trénink muži „A“ 17:00
Trénink muži „A“
Dub 3 @ 17:00 – 18:30
Trénink muži „A“
4
6
Trénink muži „A“ 17:00
Trénink muži „A“
Dub 6 @ 17:00 – 18:30
Trénink muži „A“
8
10
Trénink muži „A“ 17:00
Trénink muži „A“
Dub 10 @ 17:00 – 18:30
Trénink muži „A“
11
13
Trénink muži „A“ 17:00
Trénink muži „A“
Dub 13 @ 17:00 – 18:30
Trénink muži „A“
14
KS SŽ: Fulnek : Vítkov 9:00
KS SŽ: Fulnek : Vítkov
Dub 14 @ 9:00 – 23:59
Krajská soutěž starší žáci sk. A
KS MŽ: Fulnek : Vítkov 10:45
KS MŽ: Fulnek : Vítkov
Dub 14 @ 10:45 – 23:59
Krajská soutěž mladší žáci sk. A
III.třída: Deštné : Vítkov „B“ 15:00
III.třída: Deštné : Vítkov „B“
Dub 14 @ 15:00 – 23:59
III.třída sk.B muži – ONDRÁŠOVKA
17
Trénink muži „A“ 17:00
Trénink muži „A“
Dub 17 @ 17:00 – 18:30
Trénink muži „A“
18
SP: Kylešovice „B“ : Vítkov 16:30
SP: Kylešovice „B“ : Vítkov
Dub 18 @ 16:30 – 23:59
Starší přípravka 1+5 sk.C – STROJÍRNA Vehovský Sraz: 15:25 na stadioně TJV Sestava: Dunka, Kuchta, Kulhánek, Kubala, Kostka, Koller, Quang Doprava: Zouhar, Kulhánek Předpokládaný návrat: cca 18:20 S sebou: štulpny, trenky (ideálně černé nebo tmavé),

Read More...
20
Přípravka: Vítkov : SFC Opava U9 16:00
Přípravka: Vítkov : SFC Opava U9
Dub 20 @ 16:00 – 23:59
Starší přípravka 1+5 sk.C – STROJÍRNA Vehovský Sraz 15:30 v kabině Sestava: Erben, Dunka, Koller, Kuchta, Kostka, Kubala, Přikryl, Quang, Mokruš, Drimaj, Staněk, Jedinák Omluveni: Maléř, Tomášek, Šedý, Kulhánek, Zouhar
Trénink muži „A“ 17:00
Trénink muži „A“
Dub 20 @ 17:00 – 18:30
Trénink muži „A“
21
KS SŽ: Vítkov : Město Albrechtice 9:00
KS SŽ: Vítkov : Město Albrechtice
Dub 21 @ 9:00 – 23:59
Krajská soutěž starší žáci sk. A
KS MŽ: Vítkov : Město Albrechtice 10:45
KS MŽ: Vítkov : Město Albrechtice
Dub 21 @ 10:45 – 23:59
Krajská soutěž mladší žáci sk. A
I.A třída: Vítkov : Hlubina 16:00
I.A třída: Vítkov : Hlubina
Dub 21 @ 16:00 – 23:59
ČPP I.A třída mužů sk.A
24
Trénink muži „A“ 17:00
Trénink muži „A“
Dub 24 @ 17:00 – 18:30
Trénink muži „A“
26
27
SP: Jakartovice : Vítkov 17:00
SP: Jakartovice : Vítkov
Dub 27 @ 17:00 – 18:00
Starší přípravka 1+5 sk.C – STROJÍRNA Vehovský
Trénink muži „A“ 17:00
Trénink muži „A“
Dub 27 @ 17:00 – 18:30
Trénink muži „A“
29
KS SŽ: Juventus Bruntál : Vítkov 9:00
KS SŽ: Juventus Bruntál : Vítkov
Dub 29 @ 9:00 – 23:59
Krajská soutěž starší žáci sk. A
KS MŽ: Juventus Bruntál : Vítkov 10:45
KS MŽ: Juventus Bruntál : Vítkov
Dub 29 @ 10:45 – 23:59
Krajská soutěž mladší žáci sk. A
I.A třída: Kravaře : Vítkov 16:30
I.A třída: Kravaře : Vítkov
Dub 29 @ 16:30 – 23:59
ČPP I.A třída mužů sk.A
30