Kalendář akcí: rozpis zápasů, tréniků…

Po Út St Čt So Ne
2
3
4
Dorost: Vítkov : D.Benešov 16:00
Dorost: Vítkov : D.Benešov
Říj 4 @ 16:00 – 18:00
 
St.Přípravka: Holasovice : Vítkov 17:00
St.Přípravka: Holasovice : Vítkov
Říj 4 @ 17:00 – 18:30
Domácí zápas okresní soutěže 5+1 Trenéři: Zouhar, Faldýn Sestava: Lamatschek, Faldýn, Zouhar, Kubala, Tomášek, Kulhánek, Koller, Dunka Sraz: 16:00 na stadioně Předpokládaný návrat: cca 19:00 Doporučuji vhodné oblečení!!!
5
6
St.Přípravka: Vítkov : Slavia Opava „B“ 16:00
St.Přípravka: Vítkov : Slavia Opava „B“
Říj 6 @ 16:00 – 23:59
Domácí zápas: Starší přípravka 1+5 sk.C Předpokládaná sestava: Šustr, Erben, Lamatschek, Faldýn, Zouhar, Kuchta, Škrobánek, Kubala, Kulhánek, Dunka Sraz: 15:30 v kabině
7
St.žáci: Kobeřice : Vítkov 11:15
St.žáci: Kobeřice : Vítkov
Říj 7 @ 11:15 – 23:59
Krajská soutěž starší žáci sk. A
Ml.žáci: Kobeřice : Vítkov 13:00
Ml.žáci: Kobeřice : Vítkov
Říj 7 @ 13:00 – 23:59
Krajská soutěž mladší žáci sk. A
I.A třída: Vítkov : Velké Heraltice 15:00
I.A třída: Vítkov : Velké Heraltice
Říj 7 @ 15:00 – 23:59
ČPP I.A třída mužů sk.A
9
10
11
St. Přípravka: triangl Vítkov (Fulnek, SFC) – bez MF 16:00
St. Přípravka: triangl Vítkov (Fulnek, SFC) – bez MF
Říj 11 @ 16:00 – 18:00
Sraz: 16:00 Sestava: všichni – zápas na dvou hřištích => hrát budou všichni
12
13
St.Přípravka: Hlavnice : Vítkov 16:30
St.Přípravka: Hlavnice : Vítkov
Říj 13 @ 16:30 – 17:30
Starší přípravka 1+5 sk.C Předpokládaná sestava: Kubala, Kulhánek, Erben, Lamatschek, Šustr, Faldýn, Dunka, Koller Štencková (po vlastní ose) Doprava:Zouhar, Kulhánek Sraz: 15:30 Návrat: cca 18:30
15
Dorost: Rýmařov : Vítkov 11:00
Dorost: Rýmařov : Vítkov
Říj 15 @ 11:00 – 23:59
AUTOCONT Krajská soutěž dorost sk. A
I.A třída: Kobeřice : Vítkov 15:00
I.A třída: Kobeřice : Vítkov
Říj 15 @ 15:00 – 23:59
ČPP I.A třída mužů sk.A
16
17
18
St.Přípravka: Fulnek:Vítkov 15:30
St.Přípravka: Fulnek:Vítkov
Říj 18 @ 15:30 – 18:00
Fulnek „B“ – Vítkov „B“ Hraje se normálně v dresech. Pokud možno vlastní štulpny a trenky s sebou (ideálně černé nebo tmavé). Nominace Vítkov: Branka: Zouhar, Faldýn (přiveze Zouhar z NJ) Kubala Štencková Kostka Tomášek

Read More...
19
20
St.Přípravka: Vítkov : Stěbořice 16:15
St.Přípravka: Vítkov : Stěbořice
Říj 20 @ 16:15 – 17:45
Starší přípravka 1+5 sk.C Sestava: Erben, Lamatschek, Faldýn, Zouhar, Dunka, Kuchta, Kulhánek, Škrobánek Sraz: 15:45 v kabině Předpokládaný konec: 17:45
22
St.žáci: Vrbno p. P. : Vítkov 9:00
St.žáci: Vrbno p. P. : Vítkov
Říj 22 @ 9:00 – 23:59
Krajská soutěž starší žáci sk. A
Ml.žáci: Vrbno p. P. : Vítkov 10:45
Ml.žáci: Vrbno p. P. : Vítkov
Říj 22 @ 10:45 – 23:59
Krajská soutěž mladší žáci sk. A
Dorost: Vítkov : Kobeřice 12:30
Dorost: Vítkov : Kobeřice
Říj 22 @ 12:30 – 23:59
AUTOCONT Krajská soutěž dorost sk. A
III.třída: Vítkov „B“ : Brumovice 14:00
III.třída: Vítkov „B“ : Brumovice
Říj 22 @ 14:00 – 23:59
III.třída sk.B muži
23
24
25
26
27
29
I.A třída: Mokré Lazce : Vítkov 10:00
I.A třída: Mokré Lazce : Vítkov
Říj 29 @ 10:00 – 23:59
ČPP I.A třída mužů sk.A
Dorost: Horní Benešov : Vítkov 14:00
Dorost: Horní Benešov : Vítkov
Říj 29 @ 14:00 – 23:59
AUTOCONT Krajská soutěž dorost sk. A
30
31