Nezařazené

Turnaj mladších přípravek ve Vítkově (video)


Z Bohumína naši žáci přivezli zlato!!!

7.2.2018

V neděli 4.2. se kluci zúčastnili halového turnaje v Bohumíně, kde v konkurenci 10 tymů skončili na prvním místě. V semifinále porazili Kopřivnici, kdy po zakladní hrací době (1:1) následovaly penalty, ve kterých nás podržel brankář Vojta Soukup, který všechny pokutové kopy chytil !!! Ve finále se starší žáci utkali s MFK Karviná, kterou porazili

Read More…


Vítkov přivezl z Bílovce pohár pro vítěze!

Žáci TJ Vítkov se v sobotu 3. února zúčastnili halového turnaje v Bílovci, odkud si odvezli pohár pro vítěze. Na turnaji startovala mužstva z Bílovce, Petřkovic, Kelče a Vítkova, který byl rozdělen na dva týmy: B: Soukup Vojtěch, Bek Matěj, Moravec Patrik, Fabík Daniel, Moravec Ondřej, Slípek Vít, Kristián Tomáš A: Koldušek Jan, Schustek Ondřej,

Read More…


Kalendář akcí

Dub
24
Út
17:00 Trénink muži „A“
Trénink muži „A“
Dub 24 @ 17:00 – 18:30
Trénink muži „A“
Dub
27
17:00 SP: Jakartovice : Vítkov
SP: Jakartovice : Vítkov
Dub 27 @ 17:00 – 18:00
Starší přípravka 1+5 sk.C – STROJÍRNA Vehovský
17:00 Trénink muži „A“
Trénink muži „A“
Dub 27 @ 17:00 – 18:30
Trénink muži „A“
Dub
29
Ne
9:00 KS SŽ: Juventus Bruntál : Vítkov
KS SŽ: Juventus Bruntál : Vítkov
Dub 29 @ 9:00 – 23:59
Krajská soutěž starší žáci sk. A
10:45 KS MŽ: Juventus Bruntál : Vítkov
KS MŽ: Juventus Bruntál : Vítkov
Dub 29 @ 10:45 – 23:59
Krajská soutěž mladší žáci sk. A
16:30 I.A třída: Kravaře : Vítkov
I.A třída: Kravaře : Vítkov
Dub 29 @ 16:30 – 23:59
ČPP I.A třída mužů sk.A
Kvě
1
Út
17:00 Trénink muži „A“
Trénink muži „A“
Kvě 1 @ 17:00 – 18:30
Trénink muži „A“
Kvě
2
St
17:30 SP: Vítkov : Holasovice
SP: Vítkov : Holasovice
Kvě 2 @ 17:30 – 23:59
Starší přípravka 1+5 sk.C – STROJÍRNA Vehovský Půvdní termín 29.4.
Kvě
4
16:00 SP: Vítkov : Slavkov
SP: Vítkov : Slavkov
Kvě 4 @ 16:00 – 23:59
Starší přípravka 1+5 sk.C – STROJÍRNA Vehovský
17:00 Trénink muži „A“
Trénink muži „A“
Kvě 4 @ 17:00 – 18:30
Trénink muži „A“
Kvě
5
So
9:00 KS SŽ: Vítkov : Břidličná
KS SŽ: Vítkov : Břidličná
Kvě 5 @ 9:00 – 23:59
Krajská soutěž starší žáci sk. A
10:45 KS MŽ: Vítkov : Břidličná
KS MŽ: Vítkov : Břidličná
Kvě 5 @ 10:45 – 23:59
Krajská soutěž mladší žáci sk. A
16:30 I.A třída: Vítkov : Oldřišov
I.A třída: Vítkov : Oldřišov
Kvě 5 @ 16:30 – 23:59
ČPP I.A třída mužů sk.A
Kvě
6
Ne
15:00 III.třída: Vítkov „B“ : Melč
III.třída: Vítkov „B“ : Melč
Kvě 6 @ 15:00 – 23:59
III.třída sk.B muži – ONDRÁŠOVKA