TJ Sokol Slavkov – TJ Vítkov 1:3 (0:0)

16.4.2018

Vítkov ukončil neporazitelnost Slavkova na domácím hřišti

Vítkovští fotbalisté vydřeli na ne úplně ideálním terénu ve Slavkově důležitou výhru a dali tak najevo, že to ze záchranou soutěže myslí opravdu vážně. V první půli byli sice domácí lepší, ale většinu jejich šancí lapil Richter. Ve druhém polačase nastartoval Vítkov za výhrou Pavlíček, když výborně zužitkoval centr Mikulenky. Radost z vedení ale netrvala dlouho a Slavkov do minuty vyrovnal na 1:1. V 80. minutě se Vítkov dostal znovu do vedení, když Pavlíček využil zaváhání domácích. Slavkov se sice snažil vyrovnat, ale místo toho znovu inkasoval, když Minařík proměnil svůj samostatný nájezd.

TJ Sokol Slavkov – TJ Vítkov 1:3 (0:0)
Góly: 64′ a 80′ Pavlíček, 88′ Minařík
Sestava: Richter – Chalupa, Mikulenka (K), Dubový, Scholaster – Černoch (70′ Novosad), Špok, Minařík, Kostera (84′ Kalivoda), Pokorný – Pavlíček

Report ze zápasu přináší tradičně také web fotbalunas.cz – http://www.fotbalunas.cz/zapas/182982/.