Děkujeme sponzorům za podporu!

TJ Sokol Slavkov – TJ Vítkov 1:3 (0:0)

16.4.2018

Vítkov ukončil neporazitelnost Slavkova na domácím hřišti

Vítkovští fotbalisté vydřeli na ne úplně ideálním terénu ve Slavkově důležitou výhru a dali tak najevo, že to ze záchranou soutěže myslí opravdu vážně. V první půli byli sice domácí lepší, ale většinu jejich šancí lapil Richter. Ve druhém polačase nastartoval Vítkov za výhrou Pavlíček, když výborně zužitkoval centr Mikulenky. Radost z vedení ale netrvala dlouho a Slavkov do minuty vyrovnal na 1:1. V 80. minutě se Vítkov dostal znovu do vedení, když Pavlíček využil zaváhání domácích. Slavkov se sice snažil vyrovnat, ale místo toho znovu inkasoval, když Minařík proměnil svůj samostatný nájezd.

Góly: 64′ a 80′ Pavlíček, 88′ Minařík
Sestava: Richter – Chalupa, Mikulenka (K), Dubový, Scholaster – Černoch (70′ Novosad), Špok, Minařík, Kostera (84′ Kalivoda), Pokorný – Pavlíček

Fatal error: Can't use function return value in write context in /data/web/virtuals/111118/virtual/www/wp-content/themes/book-rev-lite/templates/bookrev_review_wrap_up_template.php on line 117