Děkujeme sponzorům za podporu!

TJ Tatran Jakubčovice – TJ Vítkov 3:1 (3:0)

9.4.2018

Domácí rozhodli o výsledku už v první půli

První poločas byl pro vítkovské fotbalisty něco jako Freddy Krueger pro děti z Elm Street. Jakubčovice přehrávaly Vítkov ve všech směrech a díky tomu také vstřelily tři branky. Hosté se nezmohli prakticky na nic a jen díky nepřesnosti domácích v zakončení nebylo skóre daleko vyšší.

Do druhé půle vstoupil Vítkov výrazně lépe a díky tomu si vytvořil i nějaké ty šance. Asi největší příležitost hostů byla po jedné z individuálních akcí Chalupy, kterého nedovoleně zastavili těsně před pokutovým územím, poté následoval přímý kop, ke ktrému se postavil Černoch a ačkoliv míč kroutil do brány velice slibně, tak z toho byl nakonec pouze rohový kop. Vítkov se dočkal gólu až v 88. minutě, kdy se s přehledem prosadil hlavou Mikulenka.

TJ Tatran Jakubčovice – TJ Vítkov 3:1 (3:0)
Góly: 88′ Mikulenka
Sestava: Snášel – Chalupa, Mikulenka (K), Dubový, Scholaster – Černoch, Kostera (61′ Kalivoda), Minařík, Binar (46′ Novosad) – Pokorný, Pavlíček (73′ Chreno)

Report ze zápasu přináší tradičně také web fotbalunas.cz – http://fotbalunas.cz/zapas/182970/.


Fatal error: Can't use function return value in write context in /data/web/virtuals/111118/virtual/www/wp-content/themes/book-rev-lite/templates/bookrev_review_wrap_up_template.php on line 117