TJ Vítkov – TJ Ludgeřovice 0:1 (0:1)

3.4.2018

Domácím se nepodařilo vsítit branku a body si odváží Ludgeřovice

Ve vyrovnaném utkání na těžkém podmáčeném terénu to nemělo ani jedno mužstvo snadné, nakonec se však radovali hosté. Vítkovští však zanechali na hřišti dobrý dojem a určitě nemají v plánu loučit se s 1. A třídou, i když pořád zůstavají na posledním místě tabulky.

První poločas byl z obou stran velice opatrný, k vidění nebylo mnoho šancí, ale přesto zde padl jediný gól zápasu, když se v dobrý čas a na dobrém místě ocitl hostující Pěntka a s přehledem umístil míč do sítě. Za zmínku stojí střela Černocha, který však mířil přímo do brankáře.

Po změně stran přibylo zajímavých situací, diváci se ale dalšího gólu nedočkali. Černochově střele chyběla přesnost, střele Chalupy po individuální akci zase razance. Domácí s blížicím se koncem postrádali síly a hosté tak mohli skóre navýšit, ale ani jednu šanci už nedokázali proměnit.

TJ Vítkov – TJ Ludgeřovice 0:1 (0:1)
Sestava: Richter – Chalupa, Mikulenka (K), Dubový, Binar – Černoch, Špok, Minařík, Kostera (85′ Scholaster), Pokorný – Chreno (58′ Pavlíček)

Report ze zápasu přináší tradičně také web fotbalunas.cz – http://www.fotbalunas.cz/zapas/182965/.