Děkujeme sponzorům za podporu!

TJ Vítkov – TJ Unie Hlubina 0:5 (0:2)

23.4.2018

Hlubina jasně přejela Vítkov

Po podzimním debaklu na hřišti Hlubiny utrpěl Vítkov vysokou porážku i na domácím hřišti.

V prvním poločase domácí po individuálních chybách dvakrát inkasovali a až na jedinou akci, kdy se Chalupa zbavil dvou protihráčů a za obranu namazal Pavlíčkovi, který ve výborné šanci trefil tyč, se do žádné příležitosti nedostali. Hlubina v závěru ještě neproměnila penaltu, kterou skvělě vychytal Richter po ruce Minaříka.

Druhá půle pokračovala v režii hostů, když přidali ještě tři branky. Ve velké šanci mohl snížit Černoch, ale přestřelil. Gólem neskončila ani dělovka Scholastera, kterou hostující brankář vytáhl na roh.

Ze strany domácích to byl jeden z nejhorších výkonů sezóny a stále se tak neodpoutali od sestupového pásma. Hlubina ukázala, že to s postupem myslí vážně a herně se projevila jako jeden z nejlepších týmů soutěže.

TJ Vítkov – TJ Unie Hlubina 0:5 (0:2)
Sestava: Richter – Chalupa, Mikulenka (K), Dubový, Scholaster – Černoch, Minařík, Kalivoda, Kostera, Pokorný – Pavlíček (71′ Chreno)

Report ze zápasu přináší tradičně také web fotbalunas.cz – http://www.fotbalunas.cz/zapas/182987/.


Fatal error: Can't use function return value in write context in /data/web/virtuals/111118/virtual/www/wp-content/themes/book-rev-lite/templates/bookrev_review_wrap_up_template.php on line 117