Výlet na zápas 2.ligy: SFC Opava – F-M

9.5.2018

Fotbalový oddíl TJ Vítkov zařizuje pro svou mládež zájezd na domácí fotbalový zápas SFC Opava – Frýdek Místek, kdy se jedná o poslední domácí zápas před postupem do 1. ligy.

Máme omezený počet vstupenek zdarma (celkem 40 pro mládež TJV), proto je třeba účast dětí potvrdit předem a to na tento email, nejpozději do pátku 11. 5., kdy se musí zarezervovat pevný počet vstupenek.

Proto prosím o rodiče o zpětnou odpověď, zda dítě pojede, bez potvrzení se nebude moci zájezdu zúčastnit.

A bohužel i tady platí, kdo dříve potvrdí, ten pojede, vzhledem k omezenému počtu volných vstupenek.

Informace k zájezdu:

pátek 25.5.2018 (starší přípravce přesunut zápas na 23.5.)
odjezd bude upřesněn, ale předběžně v +- 15.00 hodin ze stadionu TJV (začátek zápasu 17.00)
příjezd +- 20.00 hodin
vstupenka zdarma
doprava zdarma